Вила Акти Мати - Св. Пантелејмон

од240

Вила Акти Мати - Св. Пантелејмон

Студио 1/4

50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА

СВ.ПАНТЕЛЕЈМОН е мало туристичко место наменето за фамилијарен одмор.Има убава песочна плажа,лежалки на плажа, супермаркети, ресторани и многу приодни убавини со многу дрвја и зеленило големи сенки и паркови.Одалечено е на 5 км. од Лептокарија.
Вилата Акти Мати е лоцирана на 50 метри од море, со голем двор и стогодишни дрвја има скара во дворот,паркинг и топло добредојде од домаќините во вилата.Идеално место за семеен одмор и дружење каде морската и планинската клима го даваат најубавото од природата.

Ценовник

ЦЕНИТЕ ЗА ДАДЕНИТЕ СМЕНИ СЕ ОДНЕСУВААТ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌИ

КОРИСТЕЊЕТО НА ПАРКИНГ, КЛИМА УРЕД , WI-FI  Е БЕСПЛАТНО

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

35 € за возрасни – повратна карта;

25€ за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште

ДОПЛАТА ЗА ТРАНСФЕР ОД ПРИЛЕП/БИТОЛА – 15€

ДОПЛАТА ЗА ТРАНСФЕР ОД КИЧЕВО/ОХРИД/ТЕТОВО/ГОСТИВАР- 20€

ОПИС НА СОБИТЕ

Студио бр. 1

АПАРТМАН БР.1  1/2+1/2  (4 ЛИЦА)

Апартманот се наоѓа на први кат.

Располага со две простории.Во првата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар.Има решо со две рингли,аспиратор и фрижидер со комора.Во кујната има два поединечни кревети.Другата просторија е спалната соба која има еден дупол кревет,плакар за алишта и излегува на тераса со прекрасен поглед кон Олимп и дворот од вилата.Апартманопт има клима уред ,тв и купатило со вц.

 

Студио бр.8

1/4  (4 ЛИЦА)

Студиото се наоѓа на високо приземје.

Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети.Во сколопот на собата е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар.Има решо со две рингли,аспиратор и фрижидер со комора.Излегува на тераса со маса и столици и има прекрасен поглед во дворот.Студиото има клима уред ,тв и купатило со вц.

Студио бр. 9

1/4  (4 ЛИЦА)

Студиото се наоѓа на високо приземје.

Студиото располага со еден дупол кревет и два поединечни кревети.Во сколопот на собата е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар.Има решо со две рингли,аспиратор и фрижидер со комора.Излегува на тераса со маса и столици и има прекрасен поглед во дворот.Студиото има клима уред ,тв и купатило со вц.

 

Специјална понуда