ST.GEORGE PALACE 4*

од52

ST.GEORGE PALACE 4*

Тип на сместување 14.12.2018 – 20.12.2018 04.03.2019 – 06.04.2019
НАЕМ
21.12.2018 – 28.12.2018 02.01.2019 – 17.01.2019 24.02.2019 – 03.03.2019
НАЕМ
18.01.2019 – 23.02.2019
НАЕМ
29.12.2019 – 01.01.2019
НАЕМ
Студио за 2 лица 54.50 € 67.00 € 74.00 € 107.00 €
АПП со 1 спална за 2 лица 68.00 € 79.00 € 87.00 € 130.00 €
АПП со 2 спални за 4 лица 92.00 € 104.00 € 132.00 € 165.00 €
АПП со 3 спални за 6 лица 132.00 € 160.00 € 173.00 € 206.00 €

 

 

Во цената е вклучено:

ноќевање по соба / АПП
користење на њауна,парна бања,базен,џакузи,фитнес
wi fi ,паркинг
шатл до Гондола

Минимум престој – 3 ноќевања за период 29.12-01.01.2019 !

Капацитет на сместување:
студио – 2 лица
АПП со 1 спална – 2+2 лица
АПП со 2 спални – 4+2 лица
АПП со 3 спални – 6+2 лица

Доплати:
Појадок – 6 евра за возрасен од ден и 4 евра за деца од 4-11,99
вечера – 14 евра за возрасен од ден и 8 евра за деца од 4-11,99
Божиќна вечера на 24.12.2018 (задолжително) – 25 евра за возрасен и 15 евра за деца од 4-11,99
Божиќна вечера на 25.12.2018 (задолжително) – 33 евра за возрасен и 24 евра за деца од 4-11,99
Новогодишна вечера (задолжително) – 85 евра за возрасен и 45 евра за деца од 4-11,99
*на 24.12.2018 / 25.12.2018 / 31.12.2018 – НЕМА ПОЛУПАНСИОН (ПОЈАДОК И ВЕЧЕРА) !

Попусти:
деца до 3,99 – бесплатно во иста собиа со родителите (не доплаќаат за храна)
можно е само едно бебешко креветче во собата – бесплатно

Рани резервации:
15% попуст за резервации направени до 31.10.2108 и целосно платени до 05.11.2018 !
10% попуст за резервации направени до 30.11.2108 и целосно платени до 05.12.2018 !
Бонуси:
7=6 , 8=7 , 14=12 за периоди 14.12-28.12.2018 и 02.01-17.01.2019 и 24.02 – 06.04.2019
Не се комбинираат бонусите со попустите и доплатите ! Не се прават промени на имиња и дати со раните попусти! Раните резервации важат за: 14.12-28.12.2018 и 02.01.-06.02.2019 !
Туристичка такса:
Туристичка такса – 1 евро од ден по лице