Perun LODGE 4*

од33

Perun LODGE 4*

Тип на сместување 28.12.2018 – 03.01.2019
ПП
04.01.2019 – 12.01.2019
ПП
21.12.2018 – 27.12.2018 13.01.2019 – 18-01.2019 03.02.2019 – 04.03.2019
ПП
19.01.2019 – 02.02.2019
ПП
01.12.2018 – 20.12.2018 05.03.2019 – 30.04.2019
ПП
Лице во студио 63.00 € 45.50 € 37.50 € 40.50 € 34.50 €
1/1 студио 121.00 € 87.00 € 53.00 € 77.00 € 50.00 €
Лице во АПП со 1 спална 68.00 € 50.50 € 39.50 € 42.50 € 36.50 €
Лице во Јуниор Суит 68.00 € 50.50 € 39.50 € 42.50 € 36.50 €

Во цената е вклучено:
ноќевање со појадок и вечера
користење на базен,сауна,парна бања
шатл до гондолата,wi fi на рецепција

Минимум престој – 4 ноќевања за период 28.12-03.01.2019 !

Капацитет на сместување:

Студио – 2+1
АПП со 1 спална – 2+1 / 2+2
Јуниор суит – 2+1

Доплати:

Новогодишна вечера (задолжителна) :
– главен ресторан 75 евра за возрасни и 40 евра за деца 5-11,99
– зимска градина 65 евра за возрасни и 35 евра за деца 5-11,99
паркинг – 9 евра од кола од ноќ
Попусти:
деца до 4,99 – бесплатно
деца 5-11,99 на дополнителен кревет – 17 евра од ден
деца 5-11,99 на стандарден кревет – има 25% попуст
возрасен на дополнителен кревет – има 30% попуст

Рани резервации:
15% попуст за резервации направени до 31.10.2018 и платени до 05.11.2018
10% попуст за резервации направени до 30.11.2018 и платени до 05.12.2018

Раните резервации не важат за доплатите !

Бонуси:
7=6,10=9,11=10,14=12 за периоди 01.12-20.12.2018 и 24.02-30.04.2019 !

Не се комбинираат раните резервации со бонусите !

 

Туристичка такса:
Туристичка такса – 1 евро од ден по лице