Панорама Хотел и Спа - Крушево

од80

Панорама Хотел и Спа - Крушево

Хотел и спа Панорама се наоѓа во Крушево на само 1км оддалеченост од центарот на градот. Хотелот располага со соби кои имаат панорамски поглед кон Крушево, исклучок е Јуниор апартманот кој гледа кон буковата шума.

Собите се опремени со плазма телевизор, приватно купатило, работна маса, сите соби излегуваат на тераса и имаат клима уред и плакар.

Во слоп на хотелот има ресторан, затворен базен и градина. Хотелот нуди 24 часовна собна услуга, рецепција и бесплатен интернет (Wi-fi) низ целиот хотел.

Ценовник за период од 20.12.2020 до 10.03.2021

Тип на сместување

Услуга

Термини:

20.12.2020-10.03.2021

Еднокреветна соба (цена по лице)

НП

80€

Двокреветна соба (цена по лице)

НП

90€

Супериор соба (цена за двајца)

НП

100€

Јуниор апартман (цена за двајца)

НП

120€

Делукс апартман (цена за двајца)

НП

140€

Во цената е вклучено:

  • ноќевање со појадок;
  • користење на СПА центарот, интернет, телевизија, паркинг, туристичка такса, complementarity café и вода по собите;
  • карта за жичарата и ски опрема;

Доплати:

  • трето возрасно лице во супериор, јуниор или делукс апартманот – 10€ од ноќ;
  • дете до 8 години – бесплатно;
  • дете над 8 години – 10€ од ноќ;
  • дополнителен оброк ручек или вечера за возрасен и дете над 8 години – 10€ по лице (на база сет мени-предјадење, главно јадење, десерт и еден безалкохолен пијалок);
  • дополнителен оброк ручек или вечера за дете до 8 години – 5€ по лице (пола порција);
  • 10% попуст во Lounge Bar Alto (се наоѓа на ски терените во Крушево)