Hotel Ozka 3*

од219

Hotel Ozka 3*

Положба: Сместен блиску до центарот на градот Кушадаси, хотелот Озка располага со прекрасен панорамски поглед над пристаништето, морето и осторовот Гулаб. Хотелот е оддалечен на еден километар од градската плажа и на 4 километри од плажата Ladies Beach.
Сместување: Хотелот Ozka располага со вкупно 62 соби.Сите соби располагаат со сопствен балкон (повеќето со поглед на море), сопствена бања (туш, тоалет,фен за коса), клима уред, ТВ, телефон, сеф, бесплатна Wi-Fi конекција.
Услуга: Хотелот е на база BB( појадок и ноќевање). Хотелот поседува со еден ресторан кој располага со затворен и отворен дел. Во овој ресторан гостите може да пробаат разновидни регионални и интернационални јадења. Хотелот исто така располага со два барови (Lobby Bar, Pool Bar)
Бесплатни услуги: користење на главниот ресторан за време на доручек и вечера, Wi-Fi конекција, паркинг, базен на отворено, лежалки и чадори покрај базенот, ТВ салон, сала за состаноци.
Услуги со доплата: Пијачки во баровите, лежалки и чадори на плажа, сеф, телефон, медицински услуги,водени спортови, хемиско чистење.
Содржини: Хотелот располага со еден ресторан, два барови, паркинг, 24/7 рецепција,24/7 Lobby Bar, надворешен базен, детски базен, тераса за сончање.
Плажа: Хотелот е оддалечен на еден километар од градската плажа и на четири километри од плажата Ladies Beach.Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нејзината чиста вода. Во близина на плажата се наоѓаат безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.
Спорт и забава: Водени спортови, одбојка на плажа, детско игралиште.

Пакет 10 ALL по лице со вклучен превоз

ТЕРМИН

АРАНЖМАН 10 НОЌИ

01.06-11.06

219 eur

06.06-16.06

239 eur

11.06-21.06

259 eur

16.06-26.06

269 eur

21.06-01.07

286 eur

26.06-06.07

289 eur

01.07-11.07

299 eur

06.07-16.07

299 eur

11.07-21.07

312 eur

16.07-26.07

312 eur

21.07-31.07

312 eur

26.07-05.08

312 eur

31.07-10.08

312 eur

05.08-15.08

312 eur

10.08-20.08

312 eur

15.08-25.08

312 eur

20.08-30.08

312 eur

25.08-04.09

289 eur

30.08-09.09

286 eur

04.09-14.09

269 eur

09.09-19.09

239 eur

14.09-24.09

219 eur