OLYMP 3*

Тип на сместување 28.12.2018 – 04.01.2019 05.01.2019 – 19.01.2019 01.12.2018 – 27.12.2018 20.01.2019 – 23.02.2019 24.02.2018 – 31.03.2019
НП ПП НП ПП НП ПП НП ПП
Лице во 1/2 стандард соба 25.50 € 33.00 € 20.50 € 27.50 € 19.50 € 25.50 € 18.50 € 24.50 €
Лице во 1/2 лукс соба 27.00 € 34.00 € 21.50 € 28.50 € 20.50 € 26.50 € 19.50 € 25.50 €
1/1 соба 38.50 € 49.50 € 30.00 € 41.50 € 28.50 € 38.00 € 27.00 € 36.50 €
АПП со 1 спална за 2 лица 60.00 € 74.00 € 48.00 € 60.00 € 45.00 € 57.00 € 43.00 € 55.00 €
Мезонета за 4 лица 105.00 € 126.00 € 82.00 € 106.00 € 80.00 € 102.00 € 76.00 € 100.00 €

Во цената е вклуено:
ноќевање со појадок и вечера
користење на сауна,џакузи,парна база,фитнес
интернет
Шатл до Гондолата

Минимум престој – 3 ноќевања за период 28.12.2018 – 04.01.2019 !

Капацитет на сместување:
1/1 соба – 1 лице
1/2 соба – 2 лица
1/2 делукс соба – 2+1 лице
АПП со 1 спална – 2+2 лица
АПП со 2 спални – 4+1 лице

Доплати:
Новогодишна вечера (задолжителна) за резервации на база ноќевање со појадок – 45 евра за возрасни и 22 евра за деца (5-11,99)
Новогодишна вечера (задолжителна) за резервации на база појадок и вечера – 40 евра за возрасни и 20 евра за деца (5-11,99)

Попусти:
деца до 4,99 со 2 возрасни – бесплатно
деца до 4,99 со 1 возрасен – плаќа како 1/1 соба
деца 5-11,99 на дополнителен кревет – има 50% попуст
возрасен на дополнителен кревет – има 30% попуст

Рани резервации:
20% попуст за резервации направени до 31.10.2018 и платени до 10.11.2018
15% попуст за резервации направени до 30.11.2018 и платени до 10.12.2018
10% попуст за резервации направени до 20.12.2018 и платени до 23.12.2018

Бонуси:
6=5 , 7=6 , 10=9, 11=10, 14=12 за период 01.12.2018 -27.12.2018 и 20.01.2019-31.03.2019

Бонусите не се комбинираат со попустите !

Туристичка такса: Туристичка такса – 1 евро од ден по лице