LILY ANN VILLAGE 2* - Никити

од23

LILY ANN VILLAGE 2* - Никити

Хотелот Lily Ann Village се наоѓа во непосредна близина на Никити. Никити е град на вториот крак (Ситонија). Хотелот е лоциран на 1км од главната плажа во Никити.

Хотелот е рангиран со 2 звездички. Има 40 соби кои се опремени со бања, сателитска ТВ, клима уред, мини фрижидер, балкон и услуга на база полупансион (доручек и вечера). Во склоп на хотелот има ресторан, базен, бар покрај базен, менувачница, интернет (Wi-Fi) и паркинг.

Цени за уплата до 31.03.2020 со попуст -20%

*Цените во табелата се со пресметан попуст (-20%)

Редовни цени за лето 2020

*Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи;

*Цените се изразени во евра, се уплаќа во денарска противредност (1€ = 62 МКД);

*Туристичка такса 0,50€ од соба од ноќевање (се плаќа во хотел).

[table “4” not found /]

Специјална понуда