Hotel SPORT 4*

од120

Hotel SPORT 4*

Хотел  Sport 4* има идеална локација за скијање, само 100 метри над станицата со гондола во Банско и во непосредна близина до главните атракции и удобности на одморалиштето. Покрај својата врвна локација на падините во подножјето на планината Пирин, Hotel Sport 4* нуди и супериорно сместување со пријатни и луксузни соби и апартмани.

Hotel Sport им нуди на своите гости мирна и релаксирачка атмосфера и амбиент кој во комбинација со личниот и приватниот допир и високиот квалитет на услугите го прави еден од најдобрите хотели

Ценовник