ХОТЕЛ LION 4*

од91

ХОТЕЛ LION 4*

Хотелот Lion Bansko 4* на своите гости им нуди одлични можности за релаксација, спорт и туризам, среде неверојатната природа и тишината на Пирин Планина.

За вашиот пријатен престој, хотелот нуди широк спектар на услуги – релаксирачки спа третмани, простран велнес центар, ресторан со неодоливо вкусни понуди и пријатен бар.

Хотелот располага со 190 соби во различни категории, погодни и за семејни и за активни спортски одмори: еднокреветни, двокреветни соби, семејни соби и луксузни апартмани, кои нудат удобност и приватност за време на вашиот престој.

Ценовник