Hotel Borovets Edelwaiss 3*

од89

Hotel Borovets Edelwaiss 3*

Хотел Borovets Edelweiss 3* е лоциран на околу 900 m од центарот и ски лифтот. Хотелот има бесплатен бежичен интернет во јавните простории, паркинг, ресторан и лоби бар, ТВ, трансфер до ски лифтот, 24-часовна рецепција, ски школа, сеф, сауна, ски остава.

Пријавување во хотелот е по 14:00 ч, а одјавување до 12:00ч.

Ценовник