EUPHORIA CLUB 4*

од29

EUPHORIA CLUB 4*

Тип на сместување 21.12.2018 – 28.12.2018 03.01.2019 – 31.03.2019
НП
29.12.2018 – 02.01.2019
НП
01.02.2019 – 22.02.2019
НП

02.12.2018 20.12.2018 23.02.2019 – 31.03.2019


НП

Лице во студио 36.50 € 65.00 € 42.50 € 30.50 €
Лице во АПП со 1 спална 42.50 € 79.00 € 49.50 € 36.50 €
Лице во АПП со 2 спални 54.50 € 91.00 € 66.50 € 44.50 €
Лице во АПП со 2 спални во Вила 69.00 € 113.00 € 81.00 € 55.00 €
1/1 студио 67.00 € 124.00 € 79.00 € 55.00 €
2, 3, 4 дете до 11,99 на дополнителен кревет со 2 возрасни 24.50 € 29.50 € 29.50 € 19.50 €

 

Во цената е вклучено:
ноќевање по лице со појадок
користење на базен,џакузи,сауна,парна бања
Wi fi
трансфер до Гондола
паркинг

Минимум престој – 3 ноќевања за период 29.12 – 01.01.2018 !

Капацитет на сместување:
студио – 2+1 дете
АПП со 1 спална – 2+2 лица
АПП со 2 спални – 4+2 лица
Вила со 2 спални – мин 3 лица,макс 5+1 лице
1/1 студио – 1 лице

Доплати:
Вечера – 12 евра за возрасен од ден и 10 евра за деца (2-11,99) од ден
Божиќна вечера (незадолжителна) – 45 евра за возрасни и 25 евра за деца 2-11,99
Новогодишна вечера (незадолжителна) – 75 евра за возрасни и 40 евра за деца 2-11,99

Попусти:
1 дете до 11,99 на дополнителен кревет со 2 возарсни – бесплатно
возрасен на дополнителен кревет  -има 40% попуст

Рани резервации:
20% попуст за резервации до 30.09.2018 и платени до 30.09.2018
10% попуст за резервации до 15.11.2018 и платени до 15.11.2018
раните резервации не важат за доплатите  и за период 20.12-31.03.2019 !

Бонуси:
7=6 за сите периоди освен 29.12-10.01.2019 и 01.02.2019-22.02.2019 !

Бонусите не се комбинираат со раните резервации !
Туристичка такса:Туристичка такса – 1 евро од ден по лице