BOROVETS HILLS 5*

од34

BOROVETS HILLS 5*

Тип на сместување

01.01.2020 -18.01.2020 09.02.2020 22.02.2020 

ПП

28.12.2019 – 31.12.2019

ПП

19.01.202008.02.2020      23.02.2020 -29.02.2020   

ПП

10.12.201927.12.2019     01.03.2020 – 30.04.2020

ПП

Лице во 1/2 соба

59.00 € 96.00 € 49.00 €

40.50 €

Дете до 12 год

27.00 € 41.50 € 23.00 €

19.50 €

Деца до 11.99 на стандарден кревет

38.00 €

59.50 € 32.00 €

26.50 €

Возрасен на дополнителен кревет

43.00 €

68.50 € 36.00 €

30.00 €

Студио за 2 лица  

137.00 €

210.00 € 111.00 €

90.00 €

Дете до 12 год

30.50 €

45.00 € 25.00 €

21.00 €

Деца до 11.99 на стандарден кревет

68.00 €

105.00 € 55.00 €

45.00 €

Возрасен на дополнителен кревет

49.50 €

75.00 € 40.00 €

33.00 €

Апартман за 2 лица

148.00 € 224.00 € 124.00 €

101.00 €

Дете до 12 год

33.00 € 48.00 € 28.00 €

23.00 €

Деца до 11.99 на стандарден кревет

74.00 €

111.00 € 61.00 €

50.00 €

Возрасен на дополнителен кревет

53.50 € 79.50 € 44.50 €

37.00 €

Лукс Апартман за 4 лица

227.00 € 380.00 € 188.00 €

155.00 €

Дете до 12 год

26.00 €

41.00 € 22.00 €

19.00 €

Возрасен на дополнителен кревет

41.00 € 67.00 € 34.00 €

25.00 €

1/1 соба

81.00 €  – 67.00 €

55.00 €

Во цената е вклучено:

Ноќевање по лице со појадок и вечера
користење на внатрешен базен,џакузи,сауна,парна бања,фитнес
интернет,паркинг
ски шатл сервис

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Капацитет на сместување:

1/1 соба – 1 лице
1/2 соба- 2+1 лице
студио – 2+2 лица
апартман – 2+2 лица
Лукс апартман – минимум 4 возрасни лица,максимум 4+2 лица

Доплата:
Новогодишна вечера – 85 евра за возрасен и 40 евра за деца 4-11,99 год

Туристичка така- 1 евро од ден по лице !

Попусти:

Деца до 3,99 – бесплатноПопусти за рани резервации:
5% попуст за рани резервации направени и платени до 30.11.2019

Бонуси:
7=6 за престој за периодите 19.01-08.02.2020 и 23.02.2020 до крај на сезона !

Бонусите не се комбинираат со раните резервации !