BELVEDERE 4*

од64

BELVEDERE 4*

Тип на сместување 26.12.2018 – 02.01.2019
ПП
03.01.2019 – 10.03.2019
ПП
19.12.2018 – 25.12.2018 11.03.2019 – 01.04.2019
ПП
 АПП со 1 спална за 2 лица 132.00 € 96.00 € 71.00 €
 АПП со 2 спални за 4 лица 212.00 € 172.00 € 116.00 €
дете 6 – 11.99 на дополнителен кревет 17.50 € 17.50 € 16.50 €
Возрасен на дополнителен кревет 29.50 € 29.50 € 27.50 €

 

 

Во цената е вклучено:
ноќевање со појадок и вечера од соба
користење на базен,сауна,парна бања,турска бања,инфраред сауна,џакузи
шатл до Гондола,паркинг

Минимум престој – 5 ноќевања за период 26.12 -02.01.2019 и 03.01-10.03.2019
Минимум престој – 3 ноќевања за период 19.12 -25.12.2018 и 11.03-01.04.2019

Капацитет на сместување:
АПП со 1 спална  – 2+2 лица
АПП со 2 спални –  4+2 лица

Доплати:
Ручек – 12 евра за возрасен и 7 евра за деца 6-11,99,деца до 5,99 – бесплатно
Новогодишна вечера (незадолжително) – 75 евра за возрасни и 40 евра за деца 6-11,99, деца до 5,99 – бесплатно

Рани резервации:
20% попуст за резервации направени до 30.09.2018 и платени до 05.10.2018
15% попуст за резервации направени до 31.10.2018 и платени до 05.11.2018
10% попуст за резервации направени до 30.11.2018 и платени до 05.12.2018

Бонуси:
7=6 , 10=9 , 14=12 за период 19.12-25.12.2018 и 03.01-01.04.2019 !

Не се комбинираат бонусите со доплатите и попустите !

Туристичка такса: Туристичка такса – 1 евро од ден по лице