Apartmani Kraljevi Cardaci Spa 4* - Копаоник

од42

Apartmani Kraljevi Cardaci Spa 4* - Копаоник

КРАЉЕВИ ЧАРДАЦИ СПА е Комплекс составен од хотел и апартмани со 550 сместувачки капацитети.

Комлексот е отворен од јануари 2012 година и се наоѓа во Викенд населбата  Копаоник на главната улица

Цените се изразени во евра и се однесуваат по ноќевање

ЦЕНОВНИК ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ОД 27.11.2022 – 02.04.2023

*За престој пократок од 3 ноќевања цената се зголемува за 20 %

 

Агенцијата го задржува правото на промена на цена во случај на промена на цената на монетарниот пазар

Акција за смена недела на недела:

  • 6+1: За наем на апартман за 7 ноќевања, добивате 1 ноќевање ГРАТИС !
  • За наем на апартман за 7 ноќевања, добивате 2 ноќевања ГРАТИС !

УСЛУГА: НАЕМ НА АПАРТМАН ОД НОЌ:

Детска зона:

  • Беби – базен,
  • детски базен,
  • тобоган

 

Цената вклучува:

  • Наем на апартман
  • Завршно чистење, струја, вода, греење, постелнина, пешкири
  • Менување на пешкири на секои 2 дена
  • Превоз до ски-терените повеќепати дневно додека работи жичарата
  • Во цената за наем на апартманот е вклучен и Ваучер со 15 % попуст на дневната карта за СПА Центарот (отворен и затворен базен, финска сауна, амам, солена пештера, турска бања)

Деца: само поголеми од 12 години