Apart BELMONT 3*

од53

Apart BELMONT 3*

Тип на сместување 01.12.2018 – 27.12.2018 04.01.2019 – 15.04.2019
НАЕМ
28.12.2018 – 03.01.2019
НАЕМ
АПП СО 1 СПАЛНА за  2 + 2 лица 74.50 € 127.00 €
АПП СО 2 СПАЛНИ за  4 + 2 лица 106.00 € 164.00 €

 

 

Во цената е вклучено:
ноќевање по соба од ден
користење на базен,сауна,парна бања
интернет
шатл сервис до Гондолата

Минимум престој – 3 ноќевања за период 28.12 – 03.01.2019 !

Капацитет на сместување:
АПП СО 1 СПАЛНА  – 2 + 2 лица
АПП СО 2 СПАЛНИ – 4 + 2 лица

Доплати:
Појадок – 6 евра за возрасен од ден и 4 евра за деца 6-11,99
вечера –11 евра за возрасен од ден и 6 евра за деца 6-11,99
појадок и вечера за деца до 5,99 со 2 возрасни – бесплатно
Божиќна вечера (незадолжително) – 27 евра за возрасни и 15 евра за деца 6-11,99
Новогодишна вечера (незадолжително) – 27 евра за возрасни и 15 евра за деца 6-11,99

Попусти за рани резервации:
10% попуст за резервации направени до 01.11.2018 и целосно платени до 10.11.2018 !

Попустите на важат за период 28.12.2018 – 03.01.2019 !

Бонуси:
7=6 , 11=9 , 14=11 за периодите 01.12.2018-27.12.2018 и 04.01.2019 – 15.04.2019 !

Туристичка такса:

1 евро по лице од ден