Apart ALL SEASONS CLUB 4*

од48

Apart ALL SEASONS CLUB 4*

Тип на сместување 28.11.2018 – 20.12.2018 11.03.2019 – 31.03.2019
НП
21.12.2018 – 27.12.2018 04.01.2019 – 15.01.2019 01.02.2019 – 24.02.2019
НП
28.12.2018 – 03.01.2019
НП

16.01.2019 – 31.01.2019 25.02.2019 – 10.03.2019 


НП

Лице во 1/2 соба 20.50 € 28.50 € 44.00 € 22.50 €
1/1 соба 25.00 € 43.00 € 65.00 € 33.00 €
Студио за 2+1 лице
56.00 € 76.50 € 107.00 € 61.50 €
АПП со 1спална за 2+2 лица
82.00 € 102.00 € 134.00 € 87.00 €
АПП со 2спални за 4+2 лица
102.00 € 126.00 € 159.00 € 108.00 €

 

Во цената е вклучено:
ноќевање со појадок
користење на базен,сауна,парна бања
шатл до Гондолата
интернет,паркинг

Минимум престој – 4 ноќевања за период 28.12-03.01.2019 !

Минимум престој – 3 ноќевања за период 22.12-27.12.2018 и 04.01-15.01.2019 !

Капацитет на сместување:

1/2 соба – 2+1 лице
1/1 соба – 1 лице
студио – 2+2 лица
АПП со 1 спална – 2+3 лица
АПП со 2 спални – 4+3 лица

Доплати:
вечера – 10 евра за возрасен и 6 евра за деца до 11,99
ручек и вечера – 16 евра за возрасен и 10 евра за деца до 11,99
Божиќна вечера на 25.12.2018 (незадолжително) – 30 евра за возрасен и 20 евра за деца 2-11,99
Новогодишна вечера (задолжително) – 70 евра за возрасен и 35 евра за деца 2-11,99

Попусти:
деца до 1,99 – бесплатно
деца 2-11,99 на дополнителен кревет – 12 евра од ден
деца 2-11,99 на стандарден кревет со 1 возрасен – секое дете плаќа по 75% од цената на возрасен
второ дете плаќа 2-11,99 на дополнителен кревет со 1 возрасен – секое дете плаќа по 50% од цената
возрасен на дополнителен кревет – 18 евра од ден

Рани резервации:
20% попуст за резервации направени до 15.10.2018 и платени до 20.10.2018
15% попуст за резервации направени до 15.11.2018 и платени до 20.11.2018
10% попуст за резервации направени до 30.11.2018 и платени до 05.12.2018

Бонуси:
7=6 , 8=7 , 9=8 , 11=10 , 12=11 , 13=12, 14=12

Не се комбинираат попустите со бонусите и доплатите !

Туристичка такса: Туристичка такса – 1 евро од ден по лице