Medite 4* - Сандански

од107

Medite 4* - Сандански

Период

21 Oct - 23 Oct

Времетраење

3 дена 2 ноќевања

Прегледи

34

Бр. Седишта

50
Сместување Ноќевање со појадок Полупансион
1 DBL стандард 107€ 150€
1 DBL лукс 118€ 161€

Структура:

DBL стандард:

 • Еден брачен кревет или два единечни и можност за бебешко креветче
 • Максимум капацитет: 2 возрасни + 1 дете до 1,99 год.

*Во некои од собите има можност за дополнително легло за трет возрасен (според расположливоста)

DBL лукс:

 • Еден брачен кревет или два единечни, дополнително легло и можност за бебешко креветче (нова гарнитура)
 • Максимум капацитет: 2 возрасни + 1 дете до 1,99 год.

*Во некои од собите има можност за дополнително легло за трет возрасен (според расположливоста)

Базени:

 • Внатрешен базен 12 x 8m, висина 1,4m, температура на вода 28-30°С
 • Отворен во период 09:00 – 19:00 (20:00 во петок и сабота)

Спа центар:

 • Зона за релаксација
 • Сауна
 • Џакузи
 • Ароматични кади со минерална вода
 • Фитнес центар
 • Секаков вид на терапии и процедури (класични масажи, пилинг и спа ритуали, ароматерапија, антицелулитни терапии, терапии за мажи, чистење, стегање и подмладителни терапии за лице, геотермални терапии со вулкански камења, билни и цитрусни масажи)

Напомена: За деца важат цени и услови од редовниот ценовник