Medite 3* Сандански

од49

Medite 3* Сандански

Период

21 Sep - 23 Oct

Времетраење

3 дена 2 ноќевања

Прегледи

110

Бр. Седишта

50
Сместување Ноќевање со појадок Полупансион
 DBL стандард 66€ 90€

* Цената вклучува две ноќевања со појадок и превоз

Структура:

DBL стандард:

  • Еден брачен кревет или два единечни и можност за бебешко креветче
  • Максимум капацитет: 2 возрасни + 1 дете до 1,99 год.

*Во некои од собите има можност за дополнително легло за трет возрасен (според расположливоста)

Базени:

  • Внатрешен базен 12 x 8m, висина 1,4m, температура на вода 28-30°С
  • Отворен во период 09:00 – 19:00 (20:00 во петок и сабота)

Спа центар:

  • Зона за релаксација
  • Сауна
  • Џакузи
  • Ароматични кади со минерална вода
  • Фитнес центар
  • Секаков вид на терапии и процедури (класични масажи, пилинг и спа ритуали, ароматерапија, антицелулитни терапии, терапии за мажи, чистење, стегање и подмладителни терапии за лице, геотермални терапии со вулкански камења, билни и цитрусни масажи)