Interhotel Sandanski 4*

од282

Interhotel Sandanski 4*

Период

28 Dec - 01 Jan

Времетраење

4 дена 3 ноќевања

Прегледи

322

Бр. Седишта

50

Нова Година  2018/2019 г      Хтл. САНДАНСКИ  4*     ( пакет цени  ) 

Нова Година  2019
ИНТЕРХОТЕЛ – САНДАНСКИ  4*

  3 ноќевања/полупансион 4 ноќевања/појадок 4 ноќевања/полупансион
Тип на соба РЕСТОРАН
САНДАНСКИ
РЕСТОРАН
РЕНЕСАНС
МЕХАНА
БУЛГАРЕ
РЕСТОРАН
САНДАНСКИ
РЕСТОРАН
РЕНЕСАНС
МЕХАНА
БУЛГАРЕ
РЕСТОРАН
САНДАНСКИ
РЕСТОРАН
РЕНЕСАНС
МЕХАНА
БУЛГАРЕ
DBL стандард 563 532 512 620 589 569 674 643 623
SGL стандард 373 357 347 432 416 406 455 439 429
DBL лукс 601 571 550 671 640 620 725 694 674
SGL лукс 397 382 372 464 449 439 485 470 460
STUDIO стандард          (2 возрасни) 756 726 705 877 847 826 923 892 872
APP лукс           (2 возрасни) 821 790 770 963 933 912 1007 977 956
APP фамилијарен  (2 возрасни) 1028 997 977 1239 1209 1188 1273 1242 1222
Дете 12-16г. на доп. легло  во соба/стд/апп 242 227 217 258 242 232 287 272 261
Возрасен на доп. легло во стд/апп 242 227 217 258 242 232 287 272 261
Дете до 3,99 г. бесплатно бесплатно бесплатно
Дете 4-11,99 г. на редовно легло во соба 173 165 160 190 183 177 210 203 197
Дете 4-11,99г. на доп. легло во соба 121 113 108 121 113 108 145 137 132
Дете 4-11,99г. на доп.легло во стд/апп 69 61 56 51 44 38 77 70 64

 

Цените се дадени во евра, плаќање исклучиво во денарска противвредност 1 евро =62мкд

 

Цената вклучува:

  • 3/4 ноќевања на полупансион или 4 ноќевања со појадок
  • Празнична Новогодишна вечер на 31 Декември на сет мени во соодветниот ресторан.
  • Касен појадок на 01 Јануари 2019 од 10:00 до 14:00 часот
  • Користење на парна бања, сауна и фитнес центар, затворен базен со минерална вода (попуолимписки размери), отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода, паркинг, бесплатен безжичен интернет во цел хотел, сеф на рецепција, туристичка такса.

 

Резервацијата е гарантирана само со уплата од 100% во рок од 5 дена по потврдувањето.

По уплатата, резервацијата подлежи на 100% пенали при отказ.

ЦЕНИТЕ ВАЖАТ:  за 3 и 4 ноќи од  28 Декември 2018 до 1 Јануари 2019