ХОТЕЛ МАКПЕТРОЛ - МАВРОВО

од95

ХОТЕЛ МАКПЕТРОЛ - МАВРОВО

Период

31 Dec - 02 Jan

Времетраење

3 дена 2 ноќевања

Прегледи

8929

Бр. Седишта

50

Хотелот „Макпетрол” – Маврово е сместен во пазувите на планината Бистра, покрај Мавровското Езеро на 1300 метри надморска височина во националниот парк „Маврово”, со извонредни услови за зимски и летен одмор и рекреација.

Хотелот располага со 40 двокреветни соби и два апартмана, сопствен паркинг и ски гардероба. Собите се со стелитска ТВ, безжичен интернет, телефон, мини бар, тоалет и тераса со прекрасен поглед кон ски терените.

 

НОВОГОДИШЕН АРАНЖМАН

1

 

Четиридневен аранжман (4 ПОЛУПАНСИОНИ) 1/2 соба
170 евра (10.540 ден)
1 Тридневен аранжман (3 ПОЛУПАНСИОНИ)
со 2 свечени вечери и 2 вечери музика
1/2 соба
150 евра (9.300 ден)
2 Дводневен аранжман (2 ПОЛУПАНСИОНИ)
со 2 свечени вечери
1/2 соба
95 евра (5.890 ден)