БАНСКО - Casa Karina 4*

од29

БАНСКО - Casa Karina 4*

Период

09 Jan - 13 Jan

Времетраење

5 дена 4 ноќевања

Прегледи

2442

Бр. Седишта

50

Хотелско сместување на база полупансион (појадок и вечера) шведска маса

Цена:

  • 29 евра од лице од ноќ за возрасни
  • Деца до 3,99 год. – бесплатно
  • Деца од 3,99 – 11,99 год. плаќаат 23,5 евра од ден

Во цената е вклучено:

  • Користење на базен, парна бања, сауна, фитнес, wi – fi

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса

– 1  евро од ноќ по лице за возрасни

– деца од 3,99 – 11,99 год. плаќаат 0,5 евра од ноќ

– деца до 3,99 год. – бесплатно

  • Автобуски превоз

– 40 евра за возрасни – повратен билет

– 30 евра за возрасни – еден правец

– 25 евра за деца до 11,99 години – повратен билет

– 20 евра за деца до 11,99 години – еден правец

Организиран превоз од Штип, Велес, Скопје и Куманово на следните термини: 09.01, 10.01, 13.01 и 15.01.2018.

Минимум престој 4 ноќевања !!!