PRASS APP 6A

28

Mar
2018

PRASS APP 6A

Posted By : deni deni/ 0

Втор кат (1/3) 3 ЛИЦА

Апартманот располага со две одвоени простории + купатило со вц и тераса . Во спалната соба има еден дупол кревет и еден поединечен кревет, клима уред ,плакар за алишта , тв и од спалната се излегува на тераса.Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар ,мало решо, фрижидер. На терасата има  маса со столици .

Administrator