PANOS STD D

05

Jun
2017

PANOS STD D

Posted By : deni deni/ 0

(1/2)+1  3 лица
Се наоѓа на приземје. Има 2 поединечни кревети со можност за дополнителен кревет. Студиото е со поглед кон базен. Располага со комплетно опремена кујна со кујнски инвентар, плински уред за готвење, клима (вклучена во цената), тоалет со туш, сеф, WI-FI. Има сопствен балкон.

Administrator