PANOS STD 5

05

Jun
2017

PANOS STD 5

Posted By : deni deni/ 0

(1/2) 2 лица
Се наоѓа  на 1 спрат. Има 2 поединечни кревети. Студиото е со поглед кон планина. Студиото има комплетно опремена кујна со кујнски инвентар, плински уред за готвење, клима (вклучена во цената), тоалет со туш, сеф, WI-FI. Има сопствен балкон.

Administrator