Akakia бр.1

22

Dec
2016

Akakia бр.1

Posted By : deni deni/ 0

(1/2)+(1/2)4 лица
Апартманот
се наоѓа на високо приземје. До влезот на апартманот се стигнува по 3 скали. Пред влезот има тераса со маса и 4 столици. Апартманот се состои од 2 просториии. Првата просторија е кујната која е комплетно опремена со кујнски инвентар, мини шпорет со рерна, аспиратор и фрижидер во кујната има 2 поединечни кревети и тв. Втората просторија има 1 дупол кревет, плакар за алишта, клима уред и излегува на мала тераса. Апартманот располага со стандардно купатило и вц. Апартманот излегува на убав двор со многу зеленило.

Administrator