СОУ АПП бр.2

09

Dec
2017

СОУ АПП бр.2

Posted By : deni deni/ 0

(1/2+1/2) – 4 лица

Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, голем фрижидер и клима уред. Во кујната има два поединечни кревети, маса со столици, TV. Од апартманот се излегува на тераса на која има маса со столици.

Administrator