СОУ АПП бр.1

23

Jan
2018

СОУ АПП бр.1

Posted By : deni deni/ 0

(1/2+1/2+2) – 4 лица+2
Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, голем фрижидер и клима уред. Во кујната има два поединечни кревети на спуштање, маса со столици, TV.Од апартманот се излегува на тераса од каде странично се гледа морето.

Administrator