Коки АПП бр.3А

09

Dec
2017

Коки АПП бр.3А

Posted By : deni deni/ 0

(1/2+1/1) – 3 лица +1

Апартманот располага со една спална, кујна и купатило со WC. Во спалната соба има еден дупол кревет, плакар за алишта и TV. Кујната е комплетно опремена со кујнски инвентар, голем електричен шпорет со рерна, мал фрижидер и клима уред. Во кујната има еден поединечен кревет на спуштање, маса со столици и од кујната се излегува на тераса на која има маса со столици.

Administrator