YASTREBETS 4*

од65

YASTREBETS 4*

Тип на сместување 02.01.2018 – 06.01.2018 02.02.2018 – 03.03.2018 НП 07.01.2018 – 21.01.2018 НП 22.01.2018 – 01.02.2018 НП
недела – четврток петок – сабота недела – четврток петок – сабота
1/1 соба 158.00 € 112.00 € 160.00 € 120.00 € 159.00 €
1/2 соба за 2 лица 178.00 € 130.00 € 180.00 € 140.00 € 180.00 €
Мал АПП за 2 лица 250.00 € 195.00 € 250.00 € 209.00 € 250.00 €
Голем АПП за 2 лица 282.00 € 220.00 € 282.00 € 234.00 € 282.00 €
Вила 265.00 € 205.00 € 265.00 € 219.00 € 265.00 €
Тип на сместување 04.03.2018 – 01.04.2018 НП

22.12.2017 – 26.12.2017

НП

 

27.12.2017 – 01.01.2018

НП

недела – четврток петок – сабота
1/1 соба 104.00 € 127.00 € 146.00 € 210.00 €
1/2 соба за 2 лица 125.00 € 147.00 € 165.00 € 230.00 €
Мал АПП за 2 лица 182.00 € 208.00 € N/A N/A
Голем АПП за 2 лица 212.00 € 270.00 € N/A N/A
Вила 190.00 € 205.00 € 262.00 € 347.00 €

Во цената е вклучено:

-ноќевање на база појадок
-користење на фитнес,базен,џакузи,термо зона (парна бања,хербал бања,лакониум,сауна,ледена фонтана,релакс зона,водена масажа)
-WI FI ,паркинг

Минимум престој 4 ноќевања за период 22.12-26.12.2017
Минимум престој 7 ноќевања за период 27.12-01.11.2018

Услови за деца:

-бебечко креветче – бесплатно
-деца 0-3,99 заедно со родителите бесплатно
-деца 4-11,99 на дополнителен кревет на база само наем – 20 евра
-возрасен на дополнителен кревет – 36 евра  од ден

Доплати:

-вечера (пијалоци не се вклучени) за возрасни – 27 евра по лице од ден
-вечерата е задолжителна од 27.12 до 30.12.2017 и 01.01.2018
-Божиќна вечера – задолжителна (не се вклучени пијалоци) на 25.12.2017 – 55 евра за возрасни и 30 евра за деца 94-11,99)
-Новогодишна вечера (задолжотелно) на 31.12.2017 – 165 евра за возрасни и 85 евра за деца 4-11,99 –сет мени со отворен бар и шоу програма

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Капацитет на сместување:

-1/1 соба – 1 лице+1 дете (0-3,99)
-1/2 соба – 2+1 дете
-Мал АПП – 2+1 лице
-Голем АПП – 2+1 лице
-Вила 4+1 лице

Попусти за рани резервации:
-20% попуст за сите резервации направени од 30.09 до 10.10.2017 освен за периодите:
-10.02 – 17.02.2018 – без попусти за рани резервации
-02.01 – 13.01.2018 – има можност за 10% рани резервации

-15% попуст за сите резервации направени до 31.10 и платени до 10.11.2017
-10% попуст за сите резервации направени до 30.11 и платени до 10.12.2017
-10% попуст за сите резервации направени до 30.09 и платени до 10.10.2017 важи за период 22.12-01.01.2018

Попустите за рани резервации не се валидни за период 02.01 – 01.04.2018
Сите резервации направени со рани уплати се НЕРЕФУНДАБИЛНИ

Бонуси:
7=6,14=12 важи за период 07.01-21.01.2018 и 04.03-01.04.2018