Вила STELLA - Каламици

од150

Вила STELLA - Каламици

1/2 + 1 Студио
1/3 + 1 Студио

ВИЛА СТЕЛА се наоѓа на 50 метри од прекрасната плажа на Каламици, расоплага со 1/2+1 и1/3+1 студиа, распоредени на прв кат. Секое студио има сопствен тоалет со туш,балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима – вклучена во цена и Wi-Fi. Вилата има двор со скара и простран сопствен паркинг. Во близина има супермаркет, традиционални таверни, ресторани и бич барови.
Опис: една просторија, со 2 или 3 стандардни кревети со по еден помошен лежај.

Ценовник

Термин Ноќевања

Цена  

1/2+1 СТД 1/3+1 СТД
18.06.2017 7 * 180 200
25.06.2017 7 410 440
02.07.2017 7 430 470
09.07.2017 7 460 490 €
16.07.2017 7 490 530 €
23.07.2017 7 490 530 €
30.07.2017 7 490 530
06.08.2017 7 490 530
13.08.2017 7 490 530 €
20.08.2017 7 430 € 450
27.08.2017 7 * 180 190
03.09.2017 7 * 160 € 180
10.09.2017 7 * 150 € 170