Вила RAULA - Тасос

1/3 студио
1/4 апартман дуплекс

Вила Roula се наоѓа во самиот центар на главниот и воедно најголем град на островот Тасос, Лименас. Вилата се наоѓа на околу 300 м. од градската плажа. Главната пешачка зона како и старото пристаниште каде може да се најдат голем број на ресторани, таверни и барови се на 2-3 мин. одалечени од вилата што претставува огромна предност за оние кои преферираат прошетка во вечерните часови. Во сама близина на вилата има и продавница. Вилата располага со комотни и пространи 1/3 студиа како и со 1/4 дуплекс апартмани со комплетно опремени кујни, како и рецепција на влезот и прекрасно уреден двор кои е на располагање на гостите. Користењето на клима уредот е вклучено во цена.

Ценовник

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања

1/3

студио

1/4 АПП

дуплекс

25.05-01.06.18 7* 110 130
01.06-08.06.18 7* 140 170
08.06-15.06.18 7* 160 190
15.06-22.06.18 7* 190 210
22.06–29.06.18 7* 220 250
29.06-08.07.18 9 480 550
08.07-17.07.18 9 580 675
17.07-26.07.18 9 580 675
26.07–04.08.18 9 580 675
04.08-13.08.18 9 580 675
13.08-22.08.18 9 580 675
22.08–31.08.18 9 520 595
31.08–07.09.18 7* 190 230
07.09-14.09.18 7* 160 200
14.09-21.09.18 7* 140 180
21.09-28.09.18 7* 110 130