Вила ELVIRA - Неи Пори

од65

Вила ELVIRA - Неи Пори

1/2 Студио
1/3 Студио
1/4 Студио

10 % попуст за комплетни уплати до 31 Март

ВИЛА ЕЛВИРА се наоѓа на 120метри од плажа. Расоплага со двокревети, троктеветни и четворокреветни студија расопредени на приземје, први и втори кат. Секое студио има балкон, комплет опремена кујна со фрижидер, бања, ТВ, клима (се доплаќа 5евра на ден) и Wi-Fi. Опис: една просторија со брачен и единечен кревет (еден или два) со кујна.

Ценовник

Термин Ноќевања Цена по лице со превоз
27.05.2018 7 ноќи 75 €
03.06.2018 7 ноќи 105 €
10.06.2018 7 ноќи 125 €
17.06.2018 7 ноќи 140 €
Термин Ноќевања Цена за наем на студио
1/2 СТД 1/3 СТД 1/4 СТД
24.06.2018 7 ноќи 280 € 290 € 300 €
01.07.2018 7 ноќи 290 € 300 € 320 €
08.07.2018 7 ноќи 300 € 340 € 360 €
15.07.2018 7 ноќи 350 € 370 € 390 €
22.07.2018 7 ноќи 350 € 370 € 390 €
29.07.2018 7 ноќи 350 € 370 € 390 €
05.08.2018 7 ноќи 350 € 370 € 390 €
12.08.2018 7 ноќи 350 € 370 € 390 €
29.08.2018 7 ноќи 310 € 340 € 360 €
26.08.2018 7 ноќи 290 € 300 € 320 €
Термин Ноќевања Цена по лице со превоз
02.09.2018 7 ноќи 145 €
09.09.2018 7 ноќи 125 €
16.09.2018 7 ноќи 85 €
23.09.2018 7 ноќи 65 €