Вила Elena Nina - Тасос

од120

Вила Elena Nina - Тасос

1/3 +1 Студио

Вилата се наоѓа на 150 метри од најубавата плажа на островот Golden Beach. Во близина има супер маркет, таверни, а центарот на Скала Потамиа е на околу десетина минути пешачење. Опкружена е со голем двор во кој се поставени гарнитури за седење а има и топоган за деца. Околу вилата има доволно места за паркинг за гостите кои доаѓаат со сопствен превоз. Вилата поседува wi-fi и клима уред (вклучен во цената). Апартманите се сместени на високо приземје и прв спрат и во секој од нив има ТВ, тераси и комплетно опремени кујни. Сите апартмани содржат брачен кревет во спалната соба и кревет на расклопување во кујната каде што може да се сместат двајца возрасни.

Ценовник

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања

1/3+1

студио

25.05-01.06.18 7* 120
01.06-08.06.18 7* 160
08.06-15.06.18 7* 180
15.06-22.06.18 7* 210
22.06–29.06.18 7* 250
29.06-08.07.18 9 540
08.07-17.07.18 9 650
17.07-26.07.18 9 650
26.07–04.08.18 9 650
04.08-13.08.18 9 650
13.08-22.08.18 9 650
22.08–31.08.18 9 580
31.08–07.09.18 7* 210
07.09-14.09.18 7* 180
14.09-21.09.18 7* 160
21.09-28.09.18 7* 120