Вила CATRIN - Тасос

од110

Вила CATRIN - Тасос

1/2 студио
1/4 студио

На само 100м до најубавата плажа на островот Тасос, ве дочекува луксузната вила Катрин, сместена во прекрасно уреден двор со цвеќе и украсни дрвца, зеленило и мирис на цитрус. Студиата се модерно уредени со еден брачен лежај и софа на расклопување, комплетно опремена кујна, ТВ, клима уред, купатило, пространа тераса (10m2) со гарнитура за седење, тенда.

Ценовник

Период

Услуга: ноќевање

Бр. на ноќевања

1/2

студио

1/4

студио

25.05-01.06.18 7* 110 120
01.06-08.06.18 7* 140 160
08.06-15.06.18 7* 160 180
15.06-22.06.18 7* 190 210
22.06–29.06.18 7* 220 250
29.06-08.07.18 9 480 540
08.07-17.07.18 9 580 650
17.07-26.07.18 9 580 650
26.07–04.08.18 9 580 650
04.08-13.08.18 9 580 650
13.08-22.08.18 9 580 650
22.08–31.08.18 9 520 580
31.08–07.09.18 7* 190 210
07.09-14.09.18 7* 160 180
14.09-21.09.18 7* 140 160
21.09-28.09.18 7* 110 120