ST.GEORGE PALACE 4*

од52

ST.GEORGE PALACE 4*

Тип на сместување 15.12.2017 – 21.12.2017 06.03.2018 – 09.04.2018 НАЕМ 22.12.2017 – 28.12.2017 02.01.2018 – 18.01.2018 18.02.2018 – 05.03.2018 НАЕМ 19.01.2018 – 17.02.2018 НАЕМ 29.12.2017 – 01.01.2018 НАЕМ
Студио за 2 лица 52.00 € 64.00 € 71.50 € 104.00 €
АПП со 1 спална за 2 лица 65.00 € 75.00 € 84.00 € 127.00 €
АПП со 2 спални за 4 лица 91.00 € 100.00 € 130.00 € 164.00 €
АПП со 3 спални за 6 лица 131.00 € 160.00 € 172.00 € 206.00 €

Во цената е вклучено:

-ноќевање по соба / АПП
-користење на сауна,парна бања,базен,џакузи,фитнес
-интернет,паркинг
-трансфер до Гондолата

Минимум престој – 3 ноќевања за период 29.12-01.01.2018 !

Доплати:

-Појадок – 6 евра за возрасен од ден и 4 евра за деца 4-11,99 год
-Вечера – 14 евра за возрасен од ден и 8 евра за деца 4-11,99 год
-Божиќна вечера на 24.12.2017 (задолжителна) – 25 евра за возрасен и 15 евра за деца 4-11,99 год
-Божиќна вечера на 25.12.2017 (задолжителна) – 43 евра за возрасен и 24 евра за деца 4-11,99 год
-Новогодишна вечера (задолжителна) – 85 евра за возрасни и 45 евра за деца 4-11,99 год
*на 24.12.2017 / 25.12.2017 и 31.12.2017 не е возможен регуларен ПП (полупансион –доручек и вечера)

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Капацитет на сместување:
-Студио-2 лица
-АПП со 1 спална – 2+2 лица
-АПП со 2 спални – 4+2 лица
-АПП со 3 спални – 6+2 лица

Услови за деца:
-деца до 3,99 год – бесплатно заедно со родителите
-доколку е слободно бебешко креветче – само 1 во соба – бесплатно

 

Попусти за рани резервации:
15% попуст за рани резервации направени до 31.10.2017 и целосно платени 05.11.2017
10% попуст за рани резервации направени до 30.11.2017 и целосно платени 05.12.2017

 

Раните резервации не се валидни за доплатите за Новогодишна и Божиќна вечера !

Не е можна промена на веќе направена резервација со попусти за рани резервации !

Попустите за рани резервации се валидни за периодите 15.12-28.12.2017 и 02.01-09.04.2018 !

 Бонуси:
7=6, 8=7, 14=12 за периодите 15.12-28.12.2017 и 02.01-18.01.2018 и 18.02-09.04.2018 !

Бонусите не се комбинираат со попустите за рани резервации !