SANTUR 3* - Кушадаси

од209

SANTUR 3* - Кушадаси

Хотелот SANTUR 3* се наоѓа на 50м. одалеченост од центарот на Кушадаси  и на околу 500 м.од градската плажа. Хотелот располага со вкупно 62 соби. Во склоп на хотелот има  Турска бања и фитнес центар.

Ценовник

Термини Цена по лице Термини Цена по лице Термини Цена по лице
01.06.-11.06. 209 € 11.07.-21.07. 269 € 20.08.-30.08. 269 €
06.06.-16.06. 209 € 16.07.-26.07. 269 € 25.08.-04.09. 269 €
11.06.-21.06. 209 € 21.07.-31.07. 269 € 30.08.-09.09. 229 €
16.06.-26.06. 209 € 26.07.-05.08. 269 € 04.09.-14.09. 209 €
21.06.-01.07. 209 € 31.07.-10.08. 269 € 09.09.-19.09 209 €
26.06.-06.07. 229 € 05.08.-15.08 269 € 14.09.-24.09. 209 €
01.07.-11.07. 269 € 10.08.-20.08. 269 € 19.09.-29.09 209 €
06.07.-16.07. 269 € 15.08.-25.08 269 € 23.09.-04.10. 209 €

Цените се по лице на база ноќевање со појадок и вечера

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Базен
 • Сеф на рецепција
 • Ресторан
 • Снек бар
 • Wi – Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ
 • Мини бар
 • Балкон