Вила Rita- Неа Врасна

од69

Вила Rita- Неа Врасна

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор на целото семејство.

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

.

Ценовник

Период Број на ноќевања 1/2 Студио 1/3 Студио
24.05-31.05 7 69* 79*
31.05-07.06 7 79* 89*
07.06-14.06 7 99* 109*
14.06-21.06 7 119* 129*
21.06-01.07 10 310 340
01.07-11.07 10 330 390
11.07-21.07 10 380 450
21.07-31.07 10 380 450
31.07-10.08 10 380 450
10.08-20.08 10 380 450
20.08-30.08 10 330 390
30.08-06.09 7 119* 129*
06.09-13.09 7 99* 109*
13.09-20.09 7 79* 89*