RACHONI RESORT 3* - Тасос

од200

RACHONI RESORT 3* - Тасос

1/2 соба

Скала Рахони се наоѓа на 11км западно од Лименас, опкружено со прекрасна природа и природни сенки распослани на песочната плажа. Идеално за релаксација и мирен одмор. Најубавиот залез на сонцето е токму во ова место.

Хотелот Рахони (комплетно реновиран март 2015) е сместен на приватна песочна плажа, располага со два базени, детски базен, фитнес центар, масажи, приватна плажа, бар, ресторан, снек бар. Собите се најмодерно уредени, опремени со LCD ТВ, купатило, клима, фрижидер, балкон.

Користењето на лежалки и чадори покрај базените и на плажа е БЕСПЛАТНО.

WIFI -БЕСПЛАТНО.

Ценовник

Период Период на престој 1/2 – ПП 1/2 – ALL
25.05-01.06.18 7 210 270
01.06-08.06.18 7 240 310
08.06-15.06.18 7 260 330
15.06-22.06.18 7 290 350
22.06–29.06.18 7 320 390
29.06-08.07.18 9 440 510
08.07-17.07.18 9 490 550
17.07-26.07.18 9 530 640
26.07–04.08.18 9 530 640
04.08-13.08.18 9 530 640
13.08-22.08.18 9 530 640
22.08–31.08.18 9 490 550
31.08–07.09.18 7 390 410
07.09-14.09.18 7 300 360
14.09-21.09.18 7 240 300
21.09-28.09.18 7 200 260