PORTO MATHINA 2* - МЕТАМОРФОЗИС

од139

PORTO MATHINA 2* - МЕТАМОРФОЗИС

Локација: Грција / Халкидики / Ситониа / Метаморфози
Хотелски содржини: рецепција, сеф,ресторан, бар, градина, ресторан (ala–cart), детско игралиште, пинг – понг, rent a car, бежичен интернет, факс, фотокопир, паркинг
Опис: Хотелот се наоѓа на самото крајбрежје на Метаморфози, на неполни 50 m од песочна плажа опремена со лежалки и чадори за сонце. Хотелот располага со, игралиште за деца бар на плажа, ресторан во кој се служат локални специјалитети и се организират традиционална грчка вечер со традиционална музика. Во хотелот се дозволени домашни миленици до 10 kg.
Сместување: Сите соби се опремени со TV, клима уред фрижидер и балкони со поглед на море.
Плажа: на плажа, 100m од центарот на градот
Спорт и забава: пинг – понг, детско игралиште
Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Ценовник

FAMILY пакет
7HB од 236 EUR
(2 возрасни + 1 дете 0-12 год)
EB – 15% за резервации до 31.03.2017

HOTEL PORTO MATINA 2**+
СИТОНИЈА услуга Месец МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
МЕТАМОРФОЗИ термин 21 28 04 11 18 25 02 09 16 23 30 06 13 20 27 03 10 17
По лице за 7 Ноќевања HB DBL ( 2+1) / 169 199 229 249 279 299 309 319 319 319 319 319 299 239 189 159 139
до 31.Март / 144 169 195 212 237 254 263 271 271 271 271 271 254 203 161 135 118
DBL ( 2+2) / 169 199 229 249 279 299 309 319 319 319 319 319 299 239 189 159 139
до 31.Март / 144 169 195 212 237 254 263 271 271 271 271 271 254 203 161 135 118
1 дете 02-11,99 г. -100%  /  2 дете 0-11,99 г. -50% /  3 & 4 возрасен 12+ год. – 30%
*** За резервации до 31.03.2017:  -15% ПОПУСТ (за поаѓања Мај,Јуни,Септември) / -15%ПОПУСТ (за поаѓања во Јули, Август)