PLAZA 3* - ХАНИОТИ

од89

PLAZA 3* - ХАНИОТИ

Ханиоти е многу живописно место на Халкидики , се наоѓа на само 60 минути возење од Солун. По пристигнувањето секој посетител ќе биде воодушевена од овој мала живописен рај,  кој е дизајниран да се грижи за потребите  дури  и на нај пребирливите посетители. Ханиоти е место кое гарантира релаксирачки и незаборавен престој, има голем број хотели, апартмани и вили, бутици, продавници, бројни ресторани и традиционални таверни што ќе ги задоволи секое семејство, исто така има  и модерни барови и денс- клубови кои нудат вечерна забава за сите возрасти. Ова место е благословено од природата и се карактеризира со кристално чистата вода, зеленило, традиционалното гостопримство и пријателски расположени жители.

Hotel Plaza  се наоѓа на прва линија во Ханиоти на неполна минута од прекрасната песочна плажа. Хотелот е лоциран во централниот дел на Ханиоти и располага со 24 соби- двокреветни и трокреветни, дел од собите се со поглед на море, а другиот дел се со поглед на улица. Сите соби се опремени со мини фрижидер, интернет, сеф, телевизор, купатило со туш, балкон со масичка и 2 стола, клима уред.

Цените се изразени по ЛИЦЕ за 7 ноќевања на база Полупансион
Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд.

Ценовник

Термин Услуга 1/2 Соба
Страничен поглед на море
1/2 Соба
Поглед на море
1/2 Соба + дополнителен кревет
Поглед на море
1/3 Соба
Поглед на море
21.05-28.05.2017 7 HB 109 € 119 € 119 € 139 €
28.05-04.06.2017 7 HB 129 € 139 € 139 € 159 €
04.06-11.06.2017 7 HB 149 € 159 € 159 € 179 €
11.06-18.06.2017 7 HB 179 € 199 € 199 € 219 €
18.06-25.06.2017 7 HB 229 € 249 € 249 € 269 €
25.06-02.07.2017 7 HB 249 € 269 € 269 € 289 €
02.07-09.07.2017 7 HB 279 € 299 € 299 € 319 €
09.07-16.07.2017 7 HB 309 € 329 € 329 € 349 €
16.07-23.07.2017 7 HB 319 € 339 € 339 € 359 €
23.07-30.07.2017 7 HB 329 € 349 € 349 € 369 €
30.07-06.08.2017 7 HB 329 € 349 € 349 € 369 €
06.08-13.08.2017 7 HB 329 € 349 € 349 € 369 €
13.08-20.08.2017 7 HB 319 € 339 € 339 € 359 €
20.08-27.08.2017 7 HB 289 € 309 € 309 € 329 €
27.08-03.09.2017 7 HB 259 € 279 € 279 € 299 €
03.09-10.09.2017 7 HB 209 € 229 € 229 € 249 €
10.09-17.09.2017 7 HB 179 € 199 € 199 € 219 €
17.09-24.09.2017 7 HB 149 € 169 € 169 € 189 €
24.09-30.09.2017 6 HB 89 € 109 € 109 € 129 €