PERUN & PLATINUM CASINO 4*

од32

PERUN & PLATINUM CASINO 4*

Тип на сместување 01.12.2017 – 21.12.2017 09.01.2018 – 18.01.2018 04.02.2018 – 31.03.2018 ПП 19.01.2018 – 03.02.2018 ПП 22.12.2017 – 28.12.2017 02.01.2018 – 08.01.2018 ПП 29.12.2017 – 01.01.2018 ПП
Лице во еко твин соба без балкон € 32.50 € 37.50 € 44.00 € 66.00
1/1 еко твин соба без балкон € 41.50 € 51.50 € 66.00 € 107.00
Лице во стандард твин соба без балкон € 33.50 € 38.50 € 45.00 € 67.00
1/1 стандард твин соба без балкон € 43.50 € 53.50 € 68.00 € 109.00
Лице во стандард твин соба со балкон € 35.50 € 40.50 € 47.00 € 69.00
1/1 стандард твин соба со балкон € 46.50 € 56.50 € 71.00 € 114.00
Јуниор Суит за 2 возрасни + 1 дете 2-11,99 год € 87.00 € 100.00 € 116.00 € 170.00

Во цената е вклучено:

-ноќевање на база полупансион (појадок и вечера)
-користење на базен,сауна,парна бања,џакузи,фитнес
-трансфер до Гондола

Минимум престој – 2 ноќевања за сите периоди освен за Божиќ и Нова Година !
Минимум престој – 3 ноќевања за период 22.12-28.12.2017 !
Минимум престој – 3 ноќевања за период 29.12-01.01.2018 !

Капацитет на сместување:
-еко/стандард –  1/1 соба – 1 лице
-1/2 еко/стандард соба без балкон – 2+1 лице
-1/2 еко/стандард соба со балкон – 2+1 лице
-јуниор Суит – 3 возрасни + 1 дете

Доплата:

-Пакет ручек – 10 евра за возрасни + 6 евра за деца 2-11,99 од ден (вклулува вода 0,5 л,сендвич,овошје или слатки)
-Божиќна вечера – на 25.12.2017 (незадолжително) 35 евра за возрасни и 20 евра за деца 2-11,99 год
-Новогодишна вечера (задолжителна) – 75 евра за возрасни и 40 евра за деца 2-11,99 год

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Услови за деца:
-деца до 1,99 – бесплатно
-деца 2-11,99 на стандарден кревет во твин соба со 1 возрасен – има 25% попуст од цената
-деца 2-11,99 на дополнителен  кревет во твин соба со 1 возрасен (1 возр+2 деца) – има 75% попуст од цената
-деца 2- 5,99 на дополнителен кревет во твин соба со 2 возрасни – бесплатно на полупансион
-деца 6- 11,99 на дополнителен кревет во твин соба со 2 возрасни – има 50% попуст од цената
-деца 2-11,99 на втор дополнителен кревет во Јуниор Суит со 2 возрасни – има 50% попуст од цената
-возрасен на дополнителен кревет во 1/2 твин соба или Јуниор Суит – има 20% попуст од цената

Попусти за рани резервации:
-10% попуст за рани резервации направени до 31.10.2017 и платени до 10.11.2017
-5% попуст за рани резервации направени до 30.11.2017 и платени до 01.12.2017