Perun LODGE 4*

од33

Perun LODGE 4*

Тип на сместување 29.12.2017 – 04.01.2018 ПП 05.01.2018 – 12.01.2018 ПП 23.12.2017 – 28.12.2017 13.01.2018 – 19.01.2018 04.02.2018 – 04.03.2018 ПП 20.01.2018 – 03.02.2018 ПП 01.12.2017 – 22.12.2017 05.03.2018 – 20.04.2018 ПП
Лице во студио 62.00 € 45.50 € 35.50 € 39.50 € 33.50 €
1/1 студио 120.00 € 88.00 € 50.50 € 54.50 € 48.50 €
Лице во АПП со 1 спална 67.00 € 50.50 € 37.50 € 41.50 € 35.50 €
Лице во Јуниор Суит 67.00 € 50.50 € 37.50 € 41.50 € 35.50 €

Во цената е вклучено:
ноќевање на база полупансио (појадок и вечера)
користење на базен,сауна,парна бања
трансфер до Гондола
интернет

Минимум престој – 4 ноќевања за период 29.12-04.01.2018 !

Капацитет на сместување:
Студио – 2 стандардни + 1 дополнителен кревет
АПП со 1 спална – 2 стандардни + 2 дополнителни кревети
Јуниор Суит – 2 стандардни + 2 дополнителни кревети

Доплати:
Новогодишна вечера (задолжителна) – во главна хала во ресторанот 75 евра за воарсни и 40 евра за деца 5-11,99; во зимска градина во ресторанот 66 евра за возрасни и 36 евра за деца 5-11,99
паркинг – 9 евра од ноќ од кола

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Попусти:
деца до 4,99 – бесплатно
деца 5-11,99 на дополнителен кревет – 18 евра од ден
деца 5-11,99 на стандраден кревет – има 25% попуст
возрасен на дополнителен кревет – има 30% попуст

Попусти за рани резервации:
25% попуст за резервации направени до 31.07 и платени до 05.08.2017
20% попуст за резервации направени до 30.09 и платени до 05.10.2017
15% попуст за резервации направени од 01.10 до 31.10 и платени до 05.11.2017
10% попуст за резервации направени од 01.11 до 30.11 и платени до 05.12.2017

Попустите не важат за доплатите.

Бонуси:
7=6,10=9,11-10,14=12 за период 01.12-21.12.2017 и 13.01-20.01.2018 и 20.02 до крај на сезона

Бонусите не се комбинираат со попустите за рани резервации !