PARADISE 3* - КРИОПИГИ

од139

PARADISE 3* - КРИОПИГИ

Положба: хотелот се наоѓа на првиот крак на Халкидики – Касандра, во местото Криопиги.
Сместување: располага со 37 двокреветни и трокреветни соби, сите опремени со соодветен мебел, тоалет, клима, TV, балкон и интернет пристап.
Содржина: рецепција, ресторан, бар, пул-бар и паркинг.
Услуга: полупансион (појадок и вечера, според дневно мени)
Плажа:  на околу 100м оддалеченост од хотелот
Спорт и забава: надворешен базен и базен за деца

Ценовник

FAMILY пакет 7HB од 236 EUR
2 возрасни + 1 дете 0-12 год
EB -15% Попуст за резервации до 31.03.2017

PARADISE HOTEL 3***
КАСАНДРА услуга Месец МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
КРИОПИГИ термин 21 28 04 11 18 25 02 09 16 23 30 06 13 20 27 03 10 17
По лице за 7 ноќевања HB DBL(2+0) / 159 189 219 239 249 259 269 279 279 279 279 279 259 229 189 159 139
до 31.Март / 136 161 187 204 212 220 229 237 237 237 237 237 220 195 161 135 118
DBL(2+1exb) / 159 189 219 239 249 259 269 279 279 279 279 279 259 229 189 159 139
до 31.Март / 136 151 187 204 212 220 229 237 237 237 237 237 220 195 161 135 118
1 дете 0-11,99 год. -100% / 3 возрасен 12+ год. -20%
*** За резервации до 31.03.2017:  -15% ПОПУСТ (за поаѓања Мај,Јуни,Септември) / -15%ПОПУСТ (за поаѓања во Јули, Август)