PAPAGEORGIOU 2* - ТАСОС

од119

PAPAGEORGIOU 2* - ТАСОС

Локација : Хотелот се наога се наоѓа на ссамиот градски плоштад во Лимеарија, на околу 100 м оддалеченост од градската плажа.
Капацитет : 20 соби
Услуга: полупансион (појадок во хотелот и вечера во ресторан / таверна)
Хотелски содржини : мини ресторан, интернет.
Опременост на собите : бања, балкон, клима уред, телефон, фрижидер, сателитска ТВ.

Ценовник

HOTEL PAPAGEORGIOU 2**         Лименарија, Тасос   www.studiosmeni.gr
Месец   ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
термин 3 10 17 24 01 10 19 28 06 15 24 02 09 16 23
7 или 9 ноќевања услуга 7 7 7 7 9 9 9 9 9 9 9 7 7 7 7
DBL HB 169 189 219 239 319 349 359 369 369 359 329 179 149 129 119
до 20.Февруари 135 151 175 191 255 279 287 295 295 287 263 143 119 103 95
1 и 2 дете 0-5,99 год. бесплатно / 1 и 2 дете 6-11,99 год. EUR 4 BB / 12 HB од ден. / 3 и 4 возрасен 12+ год. EUR 9 BB / 17 HB од ден / Доплата за клима уред 5 EUR од ден.
*** За резервации до 20.02.2017:  -20% ПОПУСТ