OLYMPIC BIBIS 2* - МЕТАМОРФОЗИС

од169

OLYMPIC BIBIS 2* - МЕТАМОРФОЗИС

Локација: Грција / Халкидики / Ситонија / Метаморфози
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, бар, snack бар, бежичен интернет (wi-fi), паркинг, рент а кар услуги, игралиште за деца, пинг-понг, фудбалско игралиште…
Сместување: сите соби се опремени со тоалет, фрижидер, балкон, клима, ТВ. Еден ден во неделата хотелот организира „грчка вечер“ со традиционална грчка музика.
Опис: Хотелот се наоѓа на околу 170м. одалеченост од плажа, околу 15 минути пешачење до центарот на Метаморфози.
Плажа: песочна
Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Ценовник

FAMILY пакет 
7HB од 288 EUR
(2 возрасни + 2 дете 0-12 год)
EB – 18% за резервации до 31.03.2017

HOTEL OLYMPIC BIBIS 2**+
СИТОНИЈА услуга по лице МАЈ ЈУНИ ЈУЛИ АВГУСТ СЕПТЕМВРИ
МЕТАМОРФОЗИ термин 21 28 04 11 18 25 02 09 16 23 30 06 13 20 27 03 10 17
По лице за 7 Ноќевања HB FAMILY APP (2/2) / 189 229 269 289 335 345 375 385 385 385 385 385 355 299 229 189 169
до 31.Март / 155 188 221 237 275 293 319 327 327 327 327 327 302 254 195 161 144
1 и 2 дете 0-11,99г. -100%  /  1 и 2 дете 12-15,99 г. -70%  /  3 возрасен 16+ год. -50% / 4 возрасен 16+ год. -70% / 5то лице на барање со доплата во хотел
FAMILY APP (2/2): 2 одвоени соби со стандардни лежаи за 4 лица (1 брачен + 2 единечни)  /  макс. сместување 4 лица. Можност за 5-то лице со доплата
*** За резервации до 31.03.2017:  -18% ПОПУСТ (за поаѓања Мај,Јуни,Септември) / -15%    ПОПУСТ (за поаѓања во Јули, Август)