MURSALITSA 3*

од24

MURSALITSA 3*

Тип на сместување 01.12.2017 – 22.12.2017 01.03.2018 – 15.04.2018 ПП 04.01.2018 – 20.01.2018 ПП 23.12.2017 – 27.12.2017 21.01.2018 – 28.02.2018 ПП 28.12.2017 – 03.01.2018 ПП
Лице во 1/2 соба 24.50 € 32.50 € 39.50 € 59.00 €
1/1 соба 36.50 € 48.50 € 52.50 € 100.00 €
Лице во студио 28.50 € 36.50 € 43.50 € 63.00 €
АПП со 1 спална за 2 лица* 69.00 € 87.00 € 110.00 € 151.00 €
АПП со 2 спални за 4 лица * 112.00 € 123.00 € 144.00 € 225.00 €

*Цените се по соба

Во цената е вклучено:
-ноќевање по лице (освен за АПП) со појадок и вечера
-користење на базен,сауна,парна бања,фитнес
-надворешен паркинг
-трансфер до ски стазите
-интернет

Минимум престој 3 ноќи за Новогодишниот период !

Доплати:
Туристичка такса – 1 евро по лице од ден !

Услови за деца:
-деца до 6,99 – бесплатно
-1 дете 7-12,99 на дополнителен кревет – бесплатно
-2 дете 7-12,99 на дополнителен кревет во Студио – има 50% попуст
-дете 7-12,99 на стандарден кревет – има 50% попуст
-1 дете до 6,99 со 1 дете од 7-12,99 со 2 или 4 возрасни – првото е бесплатно,второто има 50% попуст
-возрасен на дополнителен кревет – има 30% попуст

Капацитет на сместување:
-1/2 соба – 2+1 лице
-студио – 2+1 лице
-АПП со 1 спална – 2+2 лица
-АПП со 2 спални – 4+2 лица

Попусти за рани резервации:

-20% попуст за резервации до 15.10.2017 и целосно платени до 25.10.2017
-15% попуст за резервации до 15.11.2017 и целосно платени до 25.11.2017
-10% попуст за резервации до 15.12.2017 и целосно платени до 20.12.2017

Раните резервации не важат за период 28.12-03.01.2018 !