MPM MERRYAN 4*

од32

MPM MERRYAN 4*

Тип на сместување 29.12.2017 – 04.01.2018 ПП 22.12.2017 – 28.12.2017 10.02.2018 – 17.02.2018 ПП 01.12.2017 – 21.12.2017 05.01.2018 – 09.02.2018 18.02.2018 – 16.04.2018 ПП
Лице во 1/2 соба 49.00 € 34.50 € 32.50 €
1/1 соба 59.00 € 45.00 € 43.00 €
Лице во АПП 60.00 € 42.50 € 39.50 €

Во цената е вклучено:
-ноќевање по лице со појадок и вечера
-користење на сауна,парна бања,џакузи,фитнес
-интернет во лоби бар

Доплати:

-Новогодишна вечера (задолжителна) – 65 евра за возрасни и 35 евра за деца (2-11,99)
-доплата за трансфер до ски центарот – 10 евра по лице за престој од 6 ноќи и 2 евра по лице за пократок престој

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Услови за деца:
-деца до 1,99 – бесплатно
-деца 2-11,99 на дополнителен кревет во соба или АПП – 14 евра од ден
-деца 2-11,99 на стандарден кревет во 1/2 соба – има 25% попуст
-возрасен на дополнителен  кревет – има 30% попуст

Капацитет на сместување:
-1/1 соба – 1 лице
-1/2 соба – 2+1 лице
-АПП – 2+2 лица

Попусти за рани резервации:

-20% попуст за резервации до 01.08 до 30.09,2017 и целосно платени до 05.10.2017
-15% попуст за резервации до 01.10 до 31.10.2017 и целосно платени до 05.11.2017

Раните резервации не се валидни за доплатите.

Бонуси:
7=6,10=9,11=10,14=12 за периоди до 22.12.2017 и 05.03.2018 до крај на сезона

Бонусите не се комбинираат со попустите за рани резервации !