MERRY 4* - Кушадаси

од219

MERRY 4* - Кушадаси

Хотелот Merry 4* се наоѓа на околу 500 м. одалеченост од плажата Long  Beach и на 18 км. одалеченост од центарот на Кушадаси.  Хотелот располага со вкупно 113 соби и 20 апартмани,базен,ресторан,ресторан на покривот, лоби бар, сеф на рецепција,Wi-Fi, паркинг. Секоја соба располага со клима, сопствена бања, балкон, мини бар и ТВ.

Ценовник

Термини Цена по особа Термини Цена по особа Термини Цена по особа
01.06-11.06 219 € 11.07-21.07 259 € 20.08-30.08 259 €
06.06-16.06 219 € 16.07-26-07 259 € 25.08-04.09 259 €
11.06-21.06 219 € 21.07-31.07 259 € 30.08-09.09 229 €
16.06-26.06 219 € 26.07-05.08 259 € 04.09-14.09 219 €
21.06-01.07 219 € 31.07-10.08 259 € 09.09-19.09 219 €
26.06-06.07 239 € 05.08-15.08 259 € 14.09-24.09 219 €
01.07-11.07 259 € 10.08-20.08 259 € 19.09-29.09 219 €
06.07-16.07 259 € 15.08-25.08 259 € 23.09-04.10 219 €

Цените се по лице на база ноќевање со појадок

Карактеристики на хотелот:

 • 24 ч. Рецепција
 • Лоби бар
 • Ресторан
 • Паркинг
 • Сеф
 • Градина
 • Wi-Fi интернет

Собите располагаат со:

 • Клима
 • Сопствена бања
 • Фен
 • Телефон
 • ТВ
 • Балкон