LION 4*

од36

LION 4*

Тип на семстување 29.12.2017 – 02.01.2018 ПП 03.01.2018 – 10.01.2018 ПП 16.12.2017 – 28.12.2017 27.01.2018 – 16.02.2018 ПП 01.12.2017 – 15.12.2017 11.01.2018 – 26.01.2018 17.02.2018 – 31.03.2018 ПП
Лице во 1/2 соба € 65.00 € 46.50 € 38.50 € 36.50
1/1 соба € 126.00 € 70.00 € 56.00 € 51.50
Лице во фамилијарна соба € 76.00 € 65.00 € 47.50 € 41.50
АПП за 4 лица € 265.00 € 205.00 € 165.00 € 155.00
Возрасен на дополнителен кревет € 44.50 € 34.50 € 29.50 € 26.50

Во цената е вклучено:
-ноќевање на база полупансион (појадок и вечера)
-користење на базен,фитнес
-трансфер до Гондола

Минимум престој – 5 ноќевања за сите периоди !

Капацитет на сместување:
-1/1 соба – 1 лице
-1/2 соба – 2+1 лице
-фамилијарна соба-2+2 лица
-АПП – 4+1 лице

Доплата:

-Божиќна вечера (незадолжително) 45 евра за возрасни и 25 евра за деца 4-11,99 год
-Новогодишна вечера (задолжителна) – 75 евра за возрасни и 40 евра за деца 4-11,99 год
-СПА зона – сауна,парна бања,џакузи,релакс зона,масажи – се доплаќа на лице место

Туристичка такса – 1 евро од ден по лице !

Услови за деца:
-деца до 3,99 – бесплатно
-деца 4-11,99 на дополнителен кревет – има 50% попуст
-деца 4-11,99 на стандарден кревет – има 25% попуст

Попусти за рани резервации:

-20% попуст за сите резервации направени до 30.09 и целосно платени до 10.11.2017
-10% попуст за сите резервации направени до 31.10 и целосно платени до 10.11.2017

Раните резервации не важат за доплатите за Новогодишна и Божиќна вечера !

Бонуси:
7=6 ,10-9,14=12 важи за дати после 13.01 и после 03.03.2018

Бонусите не се комбинираат со раните резервации  !