Вила Leona - Аспровалта

од79

Вила Leona - Аспровалта

Вила Леона се наоѓа на 30 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има еден дуплекс апартман, едно двокреветно и едно трокреветно студио. Секјое студио е комплетно опремено со кујна , тоалет , балкон , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

Ценовник

Период Број на ноќевања 1/2  Студио 1/3  Студио 1/3+1/3  Дуплекс
24.05-31.05 7        79* 89* 99*
31.05-07.06 7 89* 99* 119*
07.06-14.06 7 99* 119* 129*
14.06-21.06 7 129* 139* 149*
21.06-01.07 10 310 360 590
01.07-11.07 10 360 460 680
11.07-21.07 10 360 480 720
21.07-31.07 10 360 480 720
31.07-10.08 10 360 480 720
10.08-20.08 10 360 480 720
20.08-30.08 10 360 460 680
30.08-06.09 7 129* 139* 149*
06.09-13.09 7 99* 119* 129*
13.09-20.09 7 89* 99* 119*